De dijkhuisjes in Zeeland doen tegenwoordig dienst als vakantiewoning. Ze zijn sfeervol ingericht en stralen allen een nostalgische sfeer uit. De vakantiehuizen liggen in een prachtige omgeving tenmidden van bos, weide en schapen.

‘t Buutendiekje is gelegen aan de rand van Wolphaartsdijk aan het Veerse meer. In de moestuin worden heerlijke, biologische groenten verbouwd waar de gasten uiteraard van mee mogen eten!

Website: ‘t Buutendiekje

Stem of voeg toe aanUitleg over het gebruik van deze icons :  Plaatsen/stemmen op eKudos Plaatsen/stemmen op MSN Reporter Plaatsen/stemmen op GeenRedactie Plaatsen/stemmen op Grubb Tip dit artikel! Plaatsen/stemmen op Bligg.nl Voeg toe aan TagMos.nl Plaatsen/stemmen op Netjes.be Plaatsen/stemmen op Digg Voeg dit artikel toe aan Del.icio.us